Hakkımızda

CHORO Hakkında

Temelleri 1978 yılında Enver AVCI tarafından atılan Avcıoğlu A.Ş. 42 yılı aşan ticari hayatında, değişimin hep bir adım önünde giderek faaliyet gösterdiği sektörlere fark katan markalar yarattı.1978 yılında şahıs şirketi olarak Avcı İnşaat’ın kurulmasıyla başlayan ticari hayatı bugün 5 farklı marka ve sektörde faaliyet gösteren bir Anonim Şirket haline gelmiştir.
Tüm ticari faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Avcıoğlu A.Ş. ülkesinde yakaladığı başarıyı artırarak, küresel ölçüde bir oyuncu olmayı hedeflemektedir. Bu anlayışla, 2018 Yılında Avcıoğlu A.Ş. tüm markalarını ve sektörlerini yenileyerek Choro Grup markası altında birleştirmiştir. Bir aile Choro Grup Enerji, Turizm, Mühendislik & İnşaat, Reklamcılık ve Otomotiv Satış Sonrası alanlarında faaliyet göstermektedir.
Choro Grup olarak tüm paydaşlarımızı çok sesliliğimizin bir parçası olarak görüyor, gelişimimizde büyük katkıları olduğuna inanıyoruz. Her zaman yapabileceğimizin bir fazlasını yapmak için çalışmak, hem markamıza hem de ülkemize artı bir değer katar diye düşünüyoruz.

Vizyonumuz

Gelişimimizi hiç durdurmadan teknolojiyi ve çağı şekillendiren markalar üretirken, müşterilerimizin beklentilerini anlayan ve fark yaratan uluslararası bir şirket haline gelmek.

Misyonumuz

Marka sahibi olduğumuz tüm sektörlerde;

Birlikte hareket etmenin gücüne olan sonsuz inancımızla, güvenilirliği ilke haline getiren, şeffaf ve tüm etik değerlere saygılı bir şekilde faaliyet sürdürmek.

CHORO’nun Tarihçesi

Biz İlkeleri olan bir CHORO’yuz.